Dachkomplex centrum pokryc dachowych

Akcesoria - DACHOWE

Nasza firma oferuje Państwu akcesoria dachowe takie jak: wkręty, uszczelki profilowane i klinowe, taśmy bitumiczne, folie i membrany dachowe, farby zaprawkowe do dachów, silikony, uszczelniacze i wiele innych. W naszej ofercie posiadamy również obróbki blacharskie i okna dachowe. Posiadamy takie marki jak np.: TIF, Hamar, DecoDach, Fakro, Okpol. Po więcej informacji prosimy kontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta. KONTAKT

Wkręty Farmerskie

Wkręty farmerskie do mocowania blachodachówek, blach trapezowych, profili z blach ocynkowanych, aluminiowych.

Grzebień z Kratką

Grzebień z kratką wentylacyjną lub bez - służy do odstraszania ptactwa, by nie zostawiały odchodów.

Uszczelki Klinowe

Samoprzylepne uszczelki, wykonane z pianki technicznej, lub filtracyjnej. Zapobiegają dostawaniu się liści, kurzu, ptactwa pod pokrycie dachowe, zabezpieczają również przed nawiewaniem śniegu.

Uszczelki Profilowane

Uszczelki profilowane wykonane z polietylenu sieciowanego jako materiał bardzo odporny na warunki atmosferyczne zabezpiecza pokrycie dachowe przed przedostawaniem się ptactwa, liści oraz nawiewaniem śniegu w miejscach kalenicy i pasa nadrynnowego. Ze względu na bardzo niską przepuszczalność powietrza polietylenu, uszczelki posiadają otwory wentylacyjne w celu zapewnienia odpowiedniej cyrkulacji powietrza pod pokryciem dachowym i możliwości odprowadzenia nagromadzonej pod nim pary wodnej. Dla ułatwienia montażu większość uszczelek posiada "zamki", które służą do łączenia ich w długie odcinki. Uszczelki polietylenowe dostępne są pod każdy wzór blachy dachówkowej i trapezowej.

Folie Dachowe

Folia dachowa, to tańszy odpowiednik membrany dachowej stosowany głównie w magazynach lub pomieszczeniach nie przeznaczonych do zamieszkania. Charakteryzuje się dużo mniejszą przepuszczalnością pary wodnej w ciągu doby. Potocznie mambranę dachową nazywa się folią dachową, lecz są to dwa różne pod kątem zastosowania produkty.

źródło: bratex.pl

Farba Zaprawkowa

Stosując ją zapobiegamy powstawaniu ogniskom korozji, które są wynikiem zarysowań powstałych podczas montażu blach , jak również ubytków powstałych podczas okresu eksploatacji pokrycia dachowego , czy też ściany wykonanej z panelu blaszanego.

Taśmy Bitumiczne

Służą do naprawy pokryć dachowych, rynien i rur spustowych, zastępują i uszczelniają obróbki blacharskie przy koszach dachowych, kominach, murach ogniowych, świetlikach.

Taśmy Rozprężne

Służą do uszczelnienia kalenic i skosów dachowych, uszczelnienia kołnierzy okien dachowych.

Taśmy Kalenicowe

Służą do uszczelnienia kalenic poziomych i skośnych. Posiadają bardzo dobre właściwości wentylacyjne. Wykonanie dachu przy użyciu tych taśm pozwala właściwie wykonać i zabezpieczyć dach wentylowany, tzn. zapewnić wentylację i uszczelnić przestrzeń między gąsiorem a połacią dachu.

Membrana Dachowa

Membrana dachowa, to materiał składający się z trzech warstw - warstwy funkcyjnej w środku oraz włókniny po obu stronach jako elementu zabezpieczającego. Warstwa funkcyjna, to coś w rodzaju materiału jednostronnie przepuszczającego wilgoć - podobnie jak Goretex(r). Obustronne warstwy włókniny chronią bardzo delikatną warstwą funkcyjną, której uszkodzenie (np. poprzez rozerwanie na ostrych krawędziach krokwi) powoduje całkowitą nieprzydatność tego kawałka membrany.

źródło: bratex.pl

<< Powrót

Projektowanie stron Tarnw Tomasz Hycnar HelpKomp